Dovolená s dětmi 2018

Aktuality
Dovolená s dětmi 2018

Dovolená s dětmi 2018

19.5.2018

Chystáte se na dovolenou s dětmi? Stále nevíte, kterou zemi pro letní dovolenou zvolíte? Na dovolenou s dětmi můžete vyrazit letecky, autobusem nebo i vlastní dopravou. Každému vyhovuje něco jiného. Při výběru hotelu je dobré zvolit ubytování, které poskytuje dětské ceny nebo dokonce dítě do určitého věku může být zcela zdarma. Pokud máte dětí více je třeba vybrat pokoj, na který se vejdete.

Než začnete vybírat - zvolte si priority, které jsou pro vás nejdůležitější, aby vaše dovolená s dětmi byla podle vašich představ. Může to být poloha hotelu, vybavení jako je například bazén pro děti, dětské hřiště, hotely s tobogány. Důležité je i stravování a programy pro děti během dne.

Pokud je pro vás důležitá cena a rádi byste vyzkoušeli hotely s all inclusive určitě se podívej na nabídku zájezdů do Turecka, Tuniska a do Egypta. V arabských zemích jsou velmi kvalitní služby za příznivé ceny. 

dovolená s dětmi      DOVOLENÁ  TURECKO  

dovolená s dětmi    -    DOVOLENÁ  TUNISKO   

dovolená s dětmi    -  DOVOLENÁ  EGYPT

Jestliže zvolíte hotel se stravováním pamatujte na to, že v hotelech nižší kategorie je nabídka jídla omezená a výběr je menší než v hotelech vyšší kategorie.

 

CESTOVNÍ DOKLADY:

Od 27.června 2012 musí mít vlastní pas i děti. Nařízení, které ruší zapisování dětí do dokladů dospělých, je závazné pro všechny členské státy EU.

 

DŮLEŽITÉ:

NEZAPOMEŇTE na písemný souhlas rodičů s vycestováním dítěte, pokud cestuje dítě bez doprovodu rodičů (doporučuje se formulář i do zemí, které souhlasy výslovně nepřikazují). Formulář naleznete níže.