Slunečné Pobřeží | last minute

Detail destinace

Slunečné Pobřeží Bulharsko - transparent

Letovisko Sluneční pobřeží patří mezi jedno z největších rekreačních středisek v Bulharsku.

Sluneční pobřeží, je obklopeno bohatou zelení a nachází se cca 40 km severně od mezinárodního letiště v  Burgasu a 5 km od starobylého města Nesebru.

Dobré klimatické podmínky a pozvolna se svažující písečné pláže dosahující délky více něž 7 km a šířky až 200 m, dělají ze Slunečního pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst Černomoří.

Na plážích Slunečního pobřeží zpestřených dunami jsou skluzavky, houpačky, bazény a další atrakce nejen pro děti. Tak jako i jinde jsou zde samozřejmostí restaurace a stánky s občerstvením, půjčovny lehátek a slunečníků.

Dopravu v letovisku Sluneční pobřeží, které je dlouhé několik kilometrů a kde najdete plno obchodů, restaurací, poštu, polikliniku, banku, varieté, kasino a mnoho atrakcí, zajišťuje minivláček. 

Spojení Slunečního pobřeží s okolními městy zajišťuje pravidelná autobusová doprava. V posledních letech prodělala většina hotelů v Bulharsku na Slunečním pobřeží komplexní modernizaci a v ničem si nezadají s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

[Zobrazit mapu]
dovolená 2018/2019 - hledej
Select country and destination
Rozšířené hledání
Výsledky hledání

další nabídky >

Počasí:

Dnes Počasí v Nesebar - transparent 23° C Zítra Počasí v Nesebar - transparent 18 - 23° C24.9. Počasí v Nesebar - transparent 16 - 22° C
25.9. Počasí v Nesebar - transparent 18 - 21° C26.9. Počasí v Nesebar - transparent 12 - 18° C27.9. Počasí v Nesebar - transparent 11 - 13° C
28.9. Počasí v Nesebar - transparent 12 - 16° C29.9. Počasí v Nesebar - transparent 12 - 16° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK