Zlaté Písky | last minute

Detail destinace

Zlaté Písky Bulharsko - transparent

Dovolená Bulharsko Zlaté písky

Zlaté písky jsou světově známé bulharské přímořské letovisko, které nachází na severním pobřeží Černého moře cca 17 km od letiště Varna. Moderní hotely, nabízející kvalitní služby.    

Letovisko Zlaté písky s působivou přírodou a zalesněnými vrcholky leží na úpatí hor strmě se svažujících k pláži a jsou ideálním místem pro dovolenou.

V celém letovisku Zlaté písky je nespočetné množství obchůdků, barů, kaváren a trhů. Za zmínku určitě stojí i místní aquapark určený všem generacím. Čtyřkilometrová pláž s jemným zlatým pískem je lemována pěknou promenádou s upravovanými záhony a mnoha přívětivými místy k posezení. Všechna důležitá místa Zlatých písků jsou dostupná turistickým vláčkem nebo rikšou zapojenou za jízdní kolo.

Zlaté písky jsou rok od roku modernější a komfortnější, ohromují zábavou, sportovním vyžitím, lázeňskými středisky a fitness centry.

Kousek od letoviska Zlaté písky ve skalách se nachází jeskynní klášter Aladža, kde se otevírá nádherný pohled na modré moře.

Doba letu z Prahy: cca 2,15 hod., vzdálenost od letiště Varna: cca 24 km

 

ZOBRAZIT VŠECHNY ZÁJEZDY DO BULHARSKA 

  

[Zobrazit mapu]
dovolená 2018/2019 - hledej
Select country and destination
Rozšířené hledání
Výsledky hledání

další nabídky >

Počasí:

Dnes Počasí v Pozsony - transparent 14° C Zítra Počasí v Pozsony - transparent 13 - 17° C24.9. Počasí v Pozsony - transparent 10 - 19° C
25.9. Počasí v Pozsony - transparent 9 - 15° C26.9. Počasí v Pozsony - transparent 6 - 15° C27.9. Počasí v Pozsony - transparent 8 - 20° C
28.9. Počasí v Pozsony - transparent 13 - 23° C29.9. Počasí v Pozsony - transparent 9 - 18° C30.9. Počasí v Pozsony - transparent 5 - 14° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK