Cestovní kanceláře

Cestovní kanceláře

V naší nabídce naleznete zájezdy vybraných cestovních kanceláří, se kterými spolupracujeme již řadu let. Všechny CK jsou řádně pojištěny.

 Naše ceny jsou stejné jako mají pořadatelé zájezdu. Jedná se o aktuální ceny včetně všech slevových akcí jako je first minute nebo nabídky last minute.

 Ceny obvykle nezahrnují pojištění léčebných výloh, vstupní víza, odletové taxy ... Ceny těchto poplatků se u jednotlivých CK mohou lišit.

 

Alexandria logo

     Cestovní kancelář Alexandria

 

 

 

 

Blue Style logo      Cestovní kancelář BLUE STYLE patří k největším CK v ČR a nabízí letecké zájezdy k moři.  

      

 

 

čedok cestovní kancelář

Čedok je cestovní kancelář s nejdelší tradicí v ČR. CK Čedok byla založena roku 1920.V současnosti nabízí Čedok zájezdy do celého světa a v jeho nabídce naleznete first minute i last minute zájezdy k moři, eurovíkendy, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy, exotické zájezdy, lázeňské a wellness pobyty.  

 

Neckermann cestovní kancelář

 

CK Neckermann nabízí zájezdy k moři, eurovíkendy a také lyžařské zájezdy. Dovolenou u moře si můžete s CK Neckermann dopřát po celý Řecko, Turecko, Bulharsko, Egypt nebo Španělsko. Velmi oblíbené jsou také zájezdy s vlastní dopravou do Itálie a Chorvatska, ale i dalších destinací.

V zimě pak musíte vyrazit za sluncem kousek dále, do exotických zemí, jako je Thajsko, Kuba, Dominikánská republika, Mexiko, Kapverdy, Srí Lanka a podobně. Pokud dáváte přednost spíše zimním sportům, jistě vás potěší široká nabídka lyžařských zájezdů do Itálie, Rakouska, Švýcarska a dalších zemí.

 

exim tours logo

  Cestovní kancelář EXIM TOURS zahájila činnost v letní sezóně roku 1993 a nyní patří               k největším cestovním kancelářím v ČR.  Eximtours nabízí převážně letecké zájezdy do všech       oblíbených destinací.

 

 firo logo    

            Cestovní kancelář FIRO TOUR nabízí letecké zájezdy k moři, autobusové pobytové zájezdy, poznávací i lyžařské zájezdy. Dovolená po celý rok.     

 

 

 

 

Pantour cestovní kancelář         CK Pantour nabízí letecké zájezdy do oblíbených destinací jako jsou řecké ostrovy, Turecká riviéra a zájezdy do Egypta a do Bulharska

 

  

 

        Eso travel logo

 

 

 

inex logo           viamare logo         aeolus logo         vtt logo

 

canarialogo     Bulgariatour logo              Ideal tour logo 

 

Best reisen logo    azur reizen logo        orex logo         brenna logo             tipa tour logo

 

  idea tour logo        redok logo           mayer logo