Egypt last minute

Egypt last minute

Egypt last minute zájezdy

Last minute zájezdy do Egypta nabízíme do všech egyptských letovisek.

Egypt last minute již od 8990,- Kč

Pokud jste nestihli nákup zájezdu do Egypta včas, je možné využít nabídku zájezdů last minute Egypt. Zájezdy last minute Egypt se organizují do všech letovisek na pobřeží Rudého moře, takže je i na poslední chvíli z čeho vybírat. Můžete letět na týden nebo na delší dobu, abyste si dovolenou pořádně užili.

Odlétá se nejenom z Prahy, ale do Egypta můžete letět i z Brna, Ostravy

 

Kompletní nabídku last minute zájezdů do Egypta naleznete zde:  

EGYPT LAST MINUTE

Ceny zájezdů do Egypta: zahrnují leteckou dopravu, ubytování, příslušné stravování, zákonné pojištění CK, služby delegáta. 

Ceny zájezdů do Egypta: nezahrnují vstupní vízum, které je možné sjednat za poplatek při koupi zájezdu nebo přímo na letišti v Egyptě (cena cca 800,- , nebo 27 USD)

 

  EGYPT LAST MINUTE  - HURGHADA

Egypt last minute mapa

 

 

 

EGYPT LAST MINUTE - MARSA ALAM

 Egypt last minute Marsa Alam mapa

Cestujeme do Egypta:

Pro cestu do Egypta není vyžadováno žádné očkování, platnost pasu musí být minimálně 6 měsíce po návratu z Egypta.

Vstupní vízum do Egypta pro občany ČR je možné zakoupit přímo na letišti v cílové destinaci za cca 28,- USD  nebo  při koupi zájezdu, kdy poplatek činí přibližně 800, Kč.

V arabských zemích je spropitné tzv. bakšiš považováno za součást poskytovaných služeb.  Často se setkáte s tím, že po zanechání spropitného ( např.  před příchodem pokojské ), bude váš pokoj mnohem lépe uklizen.  Rozhodnutí  o poskytnutí spropitného ovšem  zůstává na vás a není to povinnost.

Na dovolenou v Egyptě nejsou nutné žádné dlouhé přípravy. Svůj zájezd můžete vybrat prakticky ze dne na den z nabídky zájezdů Egypt last minute.