Moviegate

Moviegate, Egypt, Hurghada, 19.5.2018, All inclusive
Moviegate
Termín:
19.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:136025231
18 540 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Moviegate Hotel
Poloha
oblíbený a stále váce vyhledávaný ubytovací komplex se rozprostírá na rozlehlém pozemku mezi letovisky Hurghada a El Gouna. Jedná se o klidnější lokalitu a hotelový komplex se pyšní skvělou polohou přímo u velké soukromé písečné pláže. Centrum letoviska Hurghada je vzdáleno 15 km, letoviska El Gouna pak 10 km. Obě tato populární střediska jsou snadno dostupná i místní dopravou. Milovníci golfu zajisté ocení 15 km vzdálené 18-ti jamkové golfové hřiště. Mezinárodní letiště Hurghada je vzdáleno 20 km (doba transferu cca 30 min.).
Rychlý přehled
stravování all inclusive
lehátka a slunečníky zdarma i na pláži
možnost rodinných pokojů
velká vybavenost a kvalita služeb
Stručná poloha
u soukromé písečné pláže
středisko Hurghada 15 km
mezinárodní letiště 20 km
letovisko El Gouna 10 km
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Přilehlá soukromá hotelová pláž.
Vybavení hotelu
elegantní 4* resort, s celkovým počtem 425 pokojů, se skládá z hlavní budovy a přilehlých bungalovů, nádherných udržovaných zahrad, ve kterých jsou vsazené bazény nepravidelných tvarů propojené umělou línou řekou. V hlavní budově Vás uvítá vstupní hala s recepcí a lobby, k dispozici Vám bude hlavní restaurace, dále italská, orientální, plážová restaurace, celkem 4 bary (vnitřní i venkovní, včetně snack baru), diskotéka, společenská místnost, internetový koutek, směnárna, wellness a beauty centrum, dobře vybavené fitness, kadeřnictví, nechybí dětský klub. V zahradách si užijete celkem 4 bazény (včetně dětských) nápaditě propojené línou řekou, prostorné sluneční terasy s lehátky a slunečníky táhnoucí se až k přilehlé hotelové pláži (zdarma, i na pláži, včetně osušek). Aktivnější hosty potěší 3 tenisové kruty, stolní tenis, šipky, billiard, aqua centrum, 12ti jamkový mini-golf, plážový volejbal, minifotbal, na pláži středisko vodních sportů a potápěčská báze. Nechybí zázemí pro děti, dětské hřiště. K pobavení jsou vedené animační programy pro všechny věkové kategorie.
Vybavení pokoje
hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky (28-37 m2) a rodinných pokojích (37-56 m2) s oddělenou ložnicí s kapacitou 4 osoby. Všechny pokoje jsou prostorné, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, telefon, minilednici, trezor, balkon nebo terasu (výhled do okolí, na areál bazénů nebo na moře-za příplatek).
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby, možnost 2 přistýlek.
Popis zařízení 1
Pokoje pro 2 osoby s možností 1-2 přistýlek mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, telefon, minilednici, trezor, balkon nebo terasu (výhled do okolí, na areál bazénů nebo na moře-za příplatek).
Stravování
all inclusive - snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, lehké snack občerstvení během dne, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.
Náš názor
výtečné ubytovací zařízení s veškerými službami na vysoké úrovni. Oceňujeme polohu u soukromé pláže, gastro služby i vstřícnost vůči rodinám s dětmi, rovněž tak velice elegantní provedení areálu a všudypřítomnou zeleň.
Odkaz na www
http://www.moviegate-hotels.com
Www odkaz popis 1
www.moviegate-hotels.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, komplexní pojištění, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku, vstupní vízum (povinný příplatek).
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763. V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK