Pohádkové Alsasko

Pohádkové Alsasko, Francie, Alsace, 26.9.2018, Snídaně
Pohádkové Alsasko
Termín:
26.9. – 30.9.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:133668410
5 490 Kč (-0 %)
Popis zájezdu
Štrasburk • Haut-Koenigsbourg • Colmar • Mylhúzy • Basilej

Termíny | 20.–24. června | 26.–30. září 2018

Cena | 5 990 Kč (ubytování v 1/2 pokoji) | 5 490 Kč (ubytování v 1/3 pokoji)Alsasko – francouzský kraj s německým duchem. V malebných městečcích obehnaných středověkými hradbami uprostřed vinohradů se snoubí to nejlepší z tradice obou národů. Mohutné královské hrady, rozsáhlé vinice rodící jiskrné víno, hluboké lesy na svazích Vogéz s krásnými vyhlídkami do kraje – Alsasko čeká na vás, až ho objevíte...

Nástupní místa:Nástupní místa v ceně | Brno | Velké Meziříčí (dálnice) | Jihlava (dálnice) | Praha | Plzeň

Nástupní místa za příplatek 300 Kč | Přerov | Kroměříž | Zlín | Olomouc | Prostějov | Vyškov


Den 1.
Odjezd z Brna v 5.00, z Prahy v 7.15, z Plzně v 8.30, průjezd Německem, kolem 16. hodiny příjezd do Štrasburku – města evropských institucí, prohlídka historického centra, katedrála z růžového granitu, Rohanský palác, malebná čtvrť Petite France, navečer možnost projížďky lodí historickým centrem a kolem moderních budov Evropského parlamentu a Rady Evropy. Večer ubytování u Štrasburku.
Den 2.
Prohlídka nejnavštěvovanějšího poutního místa Alsaska, kláštera na hoře Mont Sainte Odile s překrásným výhledem. Pokračování po slavné alsaské vinné stezce s degustací v jednom z četných vinařství. Poté návštěva Obernai, malebného městečka v hradbách se středověkými hrázděnými domy. Odpoledne návštěva dominanty kraje - majestátního hradu Haut-Koenigsbourg (německy Hochkönigsburg), poprvé zmiňovaného ve 12. století. Navečer procházka pestrobarevným středověkým městečkem Colmar a ubytování v jeho blízkosti.
Den 3.
Dokončení prohlídky Colmaru s možností návštěvy muzea Unterlinden (Ukřižování od Mathiase Grünewalda). Malebná městečka Riquewihr a Ribeauvillé a výjezd do pohoří Vogézy po horské silnici Route des Cretes s jezery Lac Blanc a Lac Noir, průsmyk Col de la Schlucht (1139 m), vrcholy Grand Ballon (1424 m) a Le Hohneck (1362 m) – panoramatické výhledy. Návrat na ubytování do Colmaru.
Den 4.
Prohlídka města Mylhúz a poté návštěva některého ze zdejších proslulých muzeí – Collection Schlumpf – největší světové muzeum automobilů s opravdu unikátními exponáty nebo Muzeum francouzských železnic mapující historii železniční dopravy od počátků do současnosti. Možnost návštěvy Ecomusée – alsaského skanzenu s ukázkami tradičního života a řemesel. Odpoledne přejezd do Švýcarska a prohlídka Basileje. Navečer odjezd do ČR.
Den 5.
Příjezd do Prahy ráno, do Brna v dopoledních hodinách.
Cena zahrnuje
Dopravu luxusním autokarem, 3x nocleh se snídaní, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku.
Cena nezahrnuje
Vstupy do muzeí a památek, degustaci vína, cestovní pojištění, případné pobytové taxy.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je ČEBUS, cestovní kancelář, s.r.o., IČ 26222094. V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání Vám bude potvrzena přesná cena zájezdu a upřesněn další postup.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned Vám potvrdíme rezervaci a zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit.

Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou 7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni garantovat - časy jsou pouze orientační.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK