Krásy Kuby s prodloužením ve Varaderu

Krásy Kuby s prodloužením ve Varaderu, Kuba, 28.9.2018, Dle programu

Krásy Kuby s prodloužením ve Varaderu

Krásy Kuby s prodloužením ve Varaderu
Termín:
Načítám ... 28.9. – 9.10.2018
Změnit termín
Délka:12 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:121885901
52 490 Kč (-5 %)
Upozorneni
K vyřízení kubánského víza je nutné zaslat kopii stránky pasu (str. s nacionály) .
Destinace
Kuba
Hotel
Krásy Kuby s prodloužením ve Varaderu
1. den:
odlet z Prahy do Havany, přílet, transfer do Havany, ubytování v hotelu, večeře.
2. den:
snídaně. Pěší procházka (stará koloniální část Havany – katedrála s náměstím, náměstí Plaza de Armas s bývalým prezidentským palácem, navštívíme muzeum rumu Havana Club, ochutnávka (fakultativně). Po obědě (fakultativně) v typické restauraci zamíříme do moderní části hlavního města (náměstí Revoluce, El Malecon, fakultativně navštívíme hřbitov Colon a další důležitá místa). V podvečer návrat do hotelu, večeře a nocleh.
3. den:
po snídani odjedeme do provincie Piňar del Rio. Cestou můžeme obdivovat malebnou krajinu. Návštěva továrny na výrobu kubánského tabáku. Navštívíme i údolí Valle Viňales (na seznamu UNESCO), zastavíme na vyhlídce, oběd (fakultativně). Cesta přírodou k indiánské jeskyni Cueva del Indio, možnost plavby na loďkách. Ubytování v Havaně. Večeře, nocleh.
4. den:
snídaně. Odjezd do Cienaga de Zapata, návštěva krokodýlí farmy, možnost projížďky loďkou kolem laguny Aldea Taina. Oběd v restauraci La Boca (fakultativně), odjezd do Playa Giron, možnost návštěvy Muzea Invaze. Pokračování v cestě do města Cienfuegos, krátká prohlídka města a odjezd na ubytování, večeře.
5. den:
po snídani výlet do Trinidadu, prohlídka města (na seznamu UNESCO). Atmosféru koloniálního města zpestří ochutnávka typického místního nápoje La Canchanchara (fakultativně). Odpoledne bude možnost nakoupit suvenýry na místním trhu nebo navštívit fakultativně místní muzeum se sbírkou nejrůznějších předmětů od dob objevení Kuby. Návrat na nocleh. Večeře a nocleh.
6. den:
po snídani odjezd do hor Topes de Collantes, výlet do parku Guanayara. Procházka po parku (pěšky). Oběd v parku. Odpoledne odjezd do Santa Clary. Ubytování, večeře, nocleh v hotelu.
7. den:
po snídani krátká prohlídka města Santa Clara. Mimo jiné navštívíme mauzoleum Ernesta Che Guevary. Možnost návštěvy památníku vlaku „tren blindado“, který přepravoval poslední munici za diktátora F. Batisty. Po obědě odjezd do Varadera, ubytování ve vybraném hotelu. Večeře a nocleh ve vybraném 3* nebo 4* hotelu.
8.-10. den:
volné dny ve Varaderu s all inclusive ve vybraném 3* nebo 4* hotelu.
11. den:
během dne transfer na letiště do Havany a odlet do ČR.
12. den:
Přílet do ČR (dle let. časů může být i 13. den).
Povinné příplatky
vízum na Kubu (cca 990 Kč, vyřizuje CK) • odletová taxa z Kuby (cca 25 CUC) placeno na místě
Země
Kuba
Trasa zájezdu
Varadero • Havana • Piňar del Rio • Cienfuegos • Trinidad • Santa Clara • Varadero
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
vstupy do objektů a památek nejsou součástí ceny. Doporučujeme počítat s částkou cca 25 CUC na vstupy. Fakultativní výlety během pobytu ve Varaderu možno zakoupit na místě u zástupce CK .
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha - Havana – Praha • transfery dle programu • dopravu klimatizovaným autokarem dle programu • 6 nocí ve 2lůžkovém pokoji ve 2–3* hotelech s polopenzí během okruhu • 4 noci s all inclusive ve vybraném hotelu 3* nebo 4* ve Varaderu • vstupy dle programu, pokud není uvedeno jinak • průvodce • služby místního průvodce dle potřeby • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Minimální počet účastníků
15.
Povinné příplatky
vízum na Kubu (cca 990 Kč, vyřizuje CK) • odletová taxa z Kuby (cca 25 CUC) placeno na místě
Fakultativní příplatky
komplexní pojištění • pojištění léčebných výloh viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (5 990 Kč) • obědy dle programu • spropitné (cca 15 EUR) • vstupy • fakultativní výlety v místě
Informace o letu
Odlet: 28. 9. 0:00
Návrat: 9. 10. 0:00
(časy letů jsou pouze orientační)
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je FIRO-tour a.s., IČ 27869237. V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání Vám bude potvrzena přesná cena zájezdu a upřesněn další postup.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned Vám potvrdíme rezervaci a zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit.

Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou 7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni garantovat - časy jsou pouze orientační.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK