Andronis Boutique

Andronis Boutique, Řecko, Řecko ostrovy, Santorini, Oia, 24.10.2018, Snídaně
Andronis Boutique
Termín:
24.10. – 27.10.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / 3 noci
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:125653013
45 788 Kč (-0 %)
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Andronis Boutique Hotel
Ubytování
klimatizované pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
koupací pláště, pantofle,
SAT/TV, CD/ DVD přehrávač, telefon, wifi,
trezor, terasa/ balkón s jacuzzi a výhledem na kalderu,
masáže a služby kadeřníka na pokoji na vyžádání
Poloha
Malý komplex Andronis Boutique Hotel, člen Andronis Exclusive Group, je vzdálený asi 4 kilometry od pláží.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.
Popis hotelu
Hotel s nabídkou luxusního ubytování je vybudovaný v lokalitě s nevšedními výhledy na kalderu a Egejské moře. Z bezpečnostních důvodů není povoleno ubytování dětí mladších 13 let.
Pláž & Bazény
bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma,
nejbližší pláže 4 kilometry od hotelu,
lehátka a slunečníky za poplatek
Vybavení hotelu
venkovní jacuzzi,
terasa s nádherným výhledem,
vyhlášená luxusní restaurace, bar
Stravování
snídaně formou bufetu, na vyžádání možnost dietní stravy
Sport & zábava
Andronis Exclusive Group zajišťuje pro své hosty lekce vaření klasická řecká kuchyně,
plavby na jachtě či katamaránu,
lekce potápění,
turistické výlety po ostrově,
vše za poplatek
Pro děti a juniory
vzhledem k architektonickému řešení hotelu zde nejsou akceptovány děti do 13ti let věku, hotel nezajišťuje aktivity a vybavení pro děti.
Internetové připojení
wifi připojení
Relaxace & Wellness
venkovní jacuzzi,
Spa v sesterském hotelu Andronis Luxury Suites (3 minuty chůze)
Popisy pokojů
Petite suita Interiér 23 m², open plan suita, ložnice s obývací částí, koupelna s WC, prostorný balkón s jacuzzi. Max. obsazenost 2 osoby.Suita klasik Interiér 35 m², klimatizovaná suita typu open plan, ložnice s queen size lůžkem a obývací částí, koupelna s WC, prostorný balkón s jacuzzi. Max. obsazenost 2 osoby.Suita elegant Interiér 50 m², klimatizovaná suita typu open plan, ložnice s king size lůžkem a obývací částí, koupelna s WC, balkón s jacuzzi. Max. obsazenost 3 osoby.Suita executive se zapuštěným bazénem Interiér 70 m², klimatizované suity typu open plan s ložnicí a obývací částí, koupelna s WC, prostorná terasa s venkovním bazénem s hydro masážními tryskami. Max. obsazenost 3 osoby.Suita Prestige s infinity bazénemInteriér 70 m², suity typu open plan, ložnice s king size lůžkem a obývací částí, šatna, koupelna s WC, terasa s infinity bazénem (30 m²) s masážními tryskami. Max. obsazenost 4 osoby.
Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,odlety v úterý leteckou dopravu Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,u zájezdů s odletem ve středu nebo v sobotu leteckou dopravu Praha – Athény - Santorini a zpět s váhovým limitem zavazadla 20 kg a palubním cateringem včetně nápojů, kalkulovaná cena letenky 16.000 Kč/os, cena bude upřesněna dle aktuálního tarifu v době úhrady zájezdu,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,taxi transfer,asistence zástupce cestovní kanceláře,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o., IČ 43762638. V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání Vám bude potvrzena přesná cena zájezdu a upřesněn další postup.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned Vám potvrdíme rezervaci a zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit.

Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou 7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni garantovat - časy jsou pouze orientační.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK