pojištění FAKTOR 100

pojištění FAKTOR 100

100% GARANCE ODLETU NA DOVOLENOU!

 

Co to je pojištění FAKTOR 100?

Faktor 100 je pojištění, které kryje riziko spojené s koupí zájezdu a následným neuskutečněním zakoupené dovolené z důvodu krachu pořádající cestovní kanceláře.

 

Co přináší pojištění FAKTOR 100 klientům Invia?

Záruku, že v případě krachu pořádající cestovní kanceliáře klient obdrží zpět 100 % svých uhrazených peněz nejpozději do 30 dnů! Pouze u Invia si tak můžete vybrat bez obav zájezd od více než 300 cestovních kanceláří a nemusíte se bát jakýchkoliv potíží při případném krachu CK.

 

Jak pojištění FAKTOR 100 funguje?

V případě, že se přeci jenom stane, že pořádající česká cestovní kancelář vyhlásí úpadek, zaměstnanci Invia kontaktují všechny dotčené klienty s informacemi o tom, co se stalo a jak mají postupovat. Zároveň jim vysvětlí možnosti získání svých peněz za neuskutečněný zájezd zpět v co nejkratším termínu. Každému klientovi bude nabídnuto využít pojištění FAKTOR 100, které dává klientům 100% záruku vrácení všech uhrazených prostředků.

Pojištění FAKTOR 100 je součástí všech zájezdů Invia.

 

Jak využít pojištění FAKTOR 100?

Využití je velmi jednoduché. Stačí podepsat ve dvou kopiích smlouvu, na základě které Invia od klienta převezme pohledávku vůči pojištovně zkrachovalé CK, doložit originál smlouvy o zájezdu a originál dokladu o zaplacení. Klient tak díky pojištění FAKTOR 100 získá okamžitě zpět 100% svých investovaných prostředků ve formě voucheru na nový zájezd bez ohledu na to, zda cestovní kancelář byla řádně pojištěna, či nikoliv.

 

GARANCE, ŽE NA SVOU DOVOLENOU OPRAVDU ODJEDETE, I KDYŽ SE POŘÁDAJÍCÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ DOSTANE DO POTÍŽÍ!

AUTOMATICKY SOUČÁSTÍ VŠECH ZÁJEZDŮ OD INVIA!

UNIKÁTNÍ POJIŠTĚNÍ POUZE PRO KLIENTY INVIA!

 

ZOBRAZIT KOMPLETNÍ NABÍDKU ZÁJEZDŮ