zájezdy do Egypta

zájezdy do Egypta

Zájezdy Egypt 2018/2019, dovolená Egypt

Kompletní nabídku zájezdů do Egypta naleznete zde:

 

zájezdy do Egypta 

 

 Nabízíme zájezdy do všech pobytových míst v Egyptě. Do Egypta se létá po celý rok, doba letu je cca 4 hodiny 30 minut. Vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám láká Egypt celoročně tisíce turistů.

 

Egypt dovolená z Brna   egypt z brna   Egypt dovolená z Ostravy

 

Zájezdy do Egypta zde - Hurghada  

Egyptská Hurghada nabízí písečné pláže, průzračné moře, arabské tržiště, množství obchodů, restaurací.

 

Zájezdy do Egypta zde -  Sharm El Sheikh    

Egypt Sharm El Sheikh je letovisko na jižním cípu Sinajského poloostrova. Naleznete zde luxusní hotely, v centru moderní promenádu s množstvím obchodů, barů, discoték.

Sharm El Sheik je vhodný pro milovníky podmořského světa i průměrný plavec zde může šnorchlovat. Korálové útesy se často nacházejí v těsné blízkosti.

 

Zájezdy do Egypta zde - Marsa Alam

 Egypt Marsa Alam je letovisko pro odpočinkovou dovolenou. Marsa Alam je oáza klidu, kde zapomenete na stres a všechny starosti. Naleznete zde kvalitní hotely, překrásné pláže,čisté moře, korálové útesy s neuvěřitelně bohatým podmořským životem.

 

Taba

Egypt Taba je letovisko  na severu Akabského zálivu, umožňující díky své poloze nezapomenutelný výhled na tři sousední země – Izrael, Jordánsko a Saúdskou Arábii. Taba nabízí kvalitní hotely, blankytné moře, skály a zátoky a bohatý podmořský život.

egypt