zájezdy do Egypta

zájezdy do Egypta

Zájezdy Egypt 2014, dovolená Egypt

Kompletní nabídku zájezdů do Egypta naleznete zde:

 

zájezdy Egypt 

 

 abazajezdy Nabízíme zájezdy do všech pobytových míst v Egyptě. Do Egypta se létá po celý rok, doba letu je cca 4 hodiny 30 minut. Vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám láká Egypt celoročně tisíce turistů.

 

 abazajezdy Zájezdy do Egypta zde - Hurghada  

Egyptská Hurghada nabízí písečné pláže, průzračné moře, arabské tržiště, množství obchodů, restaurací.

 

abazajezdy Zájezdy do Egypta zde -  Sharm El Sheikh    

Egypt Sharm El Sheikh je letovisko na jižním cípu Sinajského poloostrova. Naleznete zde luxusní hotely, v centru moderní promenádu s množstvím obchodů, barů, discoték. Sharm El Sheik je vhodný pro milovníky podmořského světa i průměrný plavec zde může šnorchlovat. Korálové útesy se často nacházejí v těsné blízkosti.


abazajezdyZájezdy do Egypta zde 
Marsa Alam

 

Egypt Marsa Alam je letovisko pro odpočinkovou dovolenou. Marsa Alam je oáza klidu, kde zapomenete na stres a všechny starosti. Naleznete zde kvalitní hotely, překrásné pláže,čisté moře, korálové útesy s neuvěřitelně bohatým podmořským životem.

 

abazajezdyZájezdy do Egypta zde  Taba

Egypt Taba je letovisko  na severu Akabského zálivu, umožňující díky své poloze nezapomenutelný výhled na tři sousední země – Izrael, Jordánsko a Saúdskou Arábii. Taba nabízí kvalitní hotely, blankytné moře, skály a zátoky a bohatý podmořský život.

 

 

   poznávací zájezdy

 

 

 

  

egypt